הוליסטיקפיט – מוצרי תרפיה לטיפול עצמי .

להעלים כאב- לשפר טווחי תנועה= איכות חיים
הוליסטיקפיט מייצרת מוצרים איכותיים לטיפול בכאבי שרירים ורקמות בגוף.
התחלנו את העבודה המשותפת לפני כ- 20 שנה, ומאז אנחנו חוקרות לומדות, מלמדות, יוצרות מוצרים, שיעורים, סדנאות והשתלמויות והכי חשוב חברות ממש טובות.
אנחנו מאמינות שכל אדם יכול לעזור ,לטפל בעצמו. כל אדם יכול לשחרר מגופו מתחים כאבים כטיפול מונע, או כטיפול שומר על איכות חיים ללא כאב, וכמובן כטיפול משלים לאחר שיקום.
אנחנו מביאות מוצרים הנבחרים בקפידה כאשר חברת הוליסטיקפיט מייצרת מוצרים איכותיים בטיחותיים קטנים ( לשימוש ביתי) במחיר נוח לכל כיס. כך שכל בני האדם יוכלו לשחרר את הגוף ממתחים וליהנות מאיכות חיים טובה ושמחה בגופם ובנפשם.
המוצרים שלנו מלווים בחוברות הדרכה, סרטוני הדרכה וסדנאות המיועדות ללמד טכניקות יישום שונות עם המוצרים שלנו לשחרר מתחים וכאבים בגוף, כך שגם בבית, במשרד, בסטודיו, אחרי ריצה, או רכיבת אופניים, ניתן יהיה לשלב אותם.
הראייה שלנו היא ראיה הוליסטית, המוצרים שלנו משתלבים ומאזנים את חיי היומיום, מי שפעיל ומי פחות כולנו זקוקים לניהול נכון של המתחים בגוף. בהוליסטיקפיט אנחנו חושפות ופותחות את האפשרות לתנועות חדשות, לשפה אחרת מתוך התבוננות על הגוף והנפש כאחד גופנפש.

מתרגשות ומודות לכם שהצטרפתם אלינו לעולם הגופנפש – HOLISTICFIT, מוצרי תרפיה לטיפול עצמי. אנו רואות באתר זה הזדמנות מיוחדת לשתף אותכם בסרטונים סדנאות וכמובן במוצרים.
תודה
דלית וסאני